Reklama

Trzech synów w wojsku. Dostali medal i dyplom

Najpierw medal od wojska, a teraz list gratulacyjny od burmistrza za wkład dla obronności Polski

Państwo Eugeniusz i Teresa Kwasowie z Owni mają trzech synów którzy są żołnierzami. Niedawno ich rodzice dostali od wojska za to medal "Za Zasługi dla Obronności Kraju". Rodziców za trud wychowania synów w duchu patriotyzmu i oddania Ojczyźnie postanowił również uhonorować samorząd lokalny.  W ubiegłym tygodniu zostali zaproszeniu na sesję rady miejskiej. - Serdecznie dziękuję za wzorowe wychowanie synów, którzy służąc w Wojsku Polskim dali przykład obywatelskiej i patriotycznej postawy przywiązania do narodu i suwerennego państwa - mówił burmistrz Jarosław Żaczek. Szczęśliwym rodzicom wręczył z tej okazji list gratulacyjny.  Do gratulacji z wiązanką kwiatów przyłączył się również Ryszard Bieńczyk , przewodniczący rady oraz radni obecni na sesji.  

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-10-01 19:02:20

    w jakim stopniu Ci żołnierze? ??:)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-10-01 19:04:19

    Przepraszam ? Są jakieś wytyczne co do tego medalu ? Jakie wojsko , ile synów , co z córkami ? Bo nie wiem czego ile robić, bo chciałbym taki medal mieć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-10-01 20:41:47

    Nadawanie takich medali reguluje rozporządzenie MON z 19.04.1991 r.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości