Najpierw medal od wojska, a teraz list gratulacyjny od burmistrza za wkład dla obronności Polski
Państwo Eugeniusz i Teresa Kwasowie z Owni mają trzech synów którzy są żołnierzami. Niedawno ich rodzice dostali od wojska za to medal "Za Zasługi dla Obronności Kraju". Rodziców za trud wychowania synów w duchu patriotyzmu i oddania Ojczyźnie postanowił również uhonorować samorząd lokalny. W ubiegłym tygodniu zostali zaproszeniu na sesję rady miejskiej. - Serdecznie dziękuję za wzorowe wychowanie synów, którzy służąc w Wojsku Polskim dali przykład obywatelskiej i patriotycznej postawy przywiązania do narodu i suwerennego państwa - mówił burmistrz Jarosław Żaczek. Szczęśliwym rodzicom wręczył z tej okazji list gratulacyjny. Do gratulacji z wiązanką kwiatów przyłączył się również Ryszard Bieńczyk , przewodniczący rady oraz radni obecni na sesji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
w jakim stopniu Ci żołnierze? ??:)
Przepraszam ? Są jakieś wytyczne co do tego medalu ? Jakie wojsko , ile synów , co z córkami ? Bo nie wiem czego ile robić, bo chciałbym taki medal mieć
Nadawanie takich medali reguluje rozporządzenie MON z 19.04.1991 r.
Normalny człowiek pogratuluje, a cebula jak to cebula zazdrość i zawiść przemawia bo jak to on dostał...
Cebula nie moze niczego -bo to warzywao. Glubszego porownania dawno nie czytalam.....Kuzwa, ludzie zamiast sie uczyc w szkole pozniej nie potrafia sie wyslowic w internecie. Kup se czlowniku slownik jezyka polskiego i go poczytaj zanim zaczniesz komentowac cos publicznie.
Ci synowie chyba dka kasy, mieszkania i dodatków poszli do woja. Bo szczerze nie rozumiem po co. Żeby być mięsem armatnim wysyłanym na zagraniczne misje w ramach interesów NATO, USA, Izraela i innych państw. Dla mnie Ci synowie zrobili krzywdę sobie i rodzicom, powini zostać na gospodarce i pomagać rodzicom albo znaleźć sobie pracę.
Wojsko fajne jak nic się nie dzieje, przyszłaby wojna to co drugi z tych "wojskowych" zaczął by spierdalac z kraju .
Maniek
Czyja to jest sprawa z jakiego powodu tam poszli? Wydaje mi się że tylko i wyłącznie tych osób które tak zadecydowały. Dno muł i wodorosty...
A może poszli do wojska po to żeby zwykla ciemna masa co się wypowiada mogła spać spokojnie? Widać jakich mamy patriotów i jakie wartości są dla nich ważne...!
Ciemna masa ma dość narażania się dla "wybrańców", bo ciemna masa jest pewna, że w razie wojny ekspresowo zwiewali za granicę. A żadnej wojny nie trzeba, bo już na Wiejskiej doszczętnie zrujnowali nasz kraj. Jak kto ma taką ochotę, żeby cieszyć się, że jego dzieci idą się tłuc na wojnę za interesy obcych mocarstw, to jego sprawa. Tylko co powie, jak dzieci nie wrócą albo na wojnie zostaną kalekami, bez ręki, nogi itp.
nas była trzech i rodzice nic nie dostali
w jakim stopniu Ci żołnierze? ??:)
Przepraszam ? Są jakieś wytyczne co do tego medalu ? Jakie wojsko , ile synów , co z córkami ? Bo nie wiem czego ile robić, bo chciałbym taki medal mieć
Nadawanie takich medali reguluje rozporządzenie MON z 19.04.1991 r.