To hasło tegorocznego pikniku rodzinnego w Przedszkolu Samorządowym nr 2. W imieniu organizatorów zapraszamy 8 czerwca (sobota) na teren placówki przy ul. Żytniej
Tego dnia na wszystkich czekać będzie wiele atrakcji. Będą występy artystyczne dzieci, jak i dorosłych. Wspólną zabawę uatrakcyjnią wystawcy, m.in. pluszowe miasteczko ruchu drogowego, czy kącik plastyczny. Będzie można się też posilić np. pysznymi goframi lub ugasić pragnienie świeżo wyciśniętym sokiem z owoców.
Program imprezy:
11.00 - rozpoczęcie pikniku
11.10 - występ dzieci z Małego Towarzystwa Przyjaciół Ryk
11.20 - program artystyczny przygotowany przez dzieci z przedszkola
12.15 - występ Dziecięcego Zespołu Ludowego z Ryk
12.30 - występ zespołu „Przyjaciele Przedszkola”
12.45 - ćwiczenia pilates przy muzyce
13.15 - konkurencje rodzinne
Atrakcje towarzyszące:
„Pluszowe miasteczko ruchu drogowego”, fotobudka, kącik plastyczny, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, cudeńka z balonów, loteria fantowa, grill, jadło na ludowo (smalec, chleb wiejski), pierogi, grochówka, świeżo wyciskane soki z owoców, popcorn, gofry, ciasto, kawa, herbata.
Do wspólnej zabawy zapraszają dyrektor, rada rodziców, pracownicy i przedszkolaki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze