W Kwadracie Artystycznym odbędzie się kolejne spotkanie Koła Poetycko-Literackiego. Uczestnicy będą mogli porozmawiać na tematy związane z poezją oraz literaturą. Wstęp na spotkanie jest wolny, może przyjść każdy zainteresowany, kto chciałby porozmawiać z innymi miłośnikami pięknego pisania. Początek o godzinie 19:00, ul. Szkolna 1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze