Reklama

U pracownika szpitala w Rykach wykryto koronawirusa

Informację o zakażeniu COVID-19 u pracownika ryckiego szpitala potwierdza prezes spółki Szpital Powiatowy w Rykach

Osoba, u której stwierdzono koronawirusa jest pracownikiem administracyjnym Szpitala Powiatowego w Rykach zatrudnionym na umowę zlecenie. - W tej chwili przeprowadzamy testy na obecność wirusa wśród pracowników administracyjnych, którzy ewentualnie mogli mieć kontakt z osobą zakażoną - informuje Beata Kocięcka, prezes spółki Szpital Powiatowy w Rykach. Wyniki testu mają być znane dziś lub jutro.

Jak zapewnia pani prezes, szpital w Rykach (część medyczna) działa normalnie. Dla spokoju próbki na badanie koronowairusa zostały pobrane od personelu. - Czekamy na wyniki testów - podkreśla pani prezes.

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości