Reklama

Uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie zakończyli sezon kajakowy – emocje sięgały zenitu!

Sezon kajakowy dobiegł końca! Uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie zakończyli wrzesień pełen wodnych przygód, uczestnicząc w aż trzech ekscytujących spływach kajakowych. Wzięło w nich udział ponad 70 osób, a dla wielu uczniów był to pierwszy kontakt z kajakiem, który na pewno nie będzie ostatni!

Spływy odbyły się malowniczymi trasami rzeki Wieprz: Strzyżowice – Bobrowniki oraz Sędowice – Masów. Każda wyprawa była okazją nie tylko do aktywności fizycznej, ale też do podziwiania niesamowitych krajobrazów, które dostarczały niezapomnianych wrażeń. Dzięki tym wydarzeniom grono kajakarzy w szkole znacznie się powiększyło, a uczestnicy mieli okazję nie tylko integrować się ze sobą, ale też doskonalić umiejętności pracy zespołowej.

Kajakowe przygody były prawdziwą eksplozją radości, sportu i natury, która na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/10/2024 13:20
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości