Sezon kajakowy dobiegł końca! Uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie zakończyli wrzesień pełen wodnych przygód, uczestnicząc w aż trzech ekscytujących spływach kajakowych. Wzięło w nich udział ponad 70 osób, a dla wielu uczniów był to pierwszy kontakt z kajakiem, który na pewno nie będzie ostatni!
Spływy odbyły się malowniczymi trasami rzeki Wieprz: Strzyżowice – Bobrowniki oraz Sędowice – Masów. Każda wyprawa była okazją nie tylko do aktywności fizycznej, ale też do podziwiania niesamowitych krajobrazów, które dostarczały niezapomnianych wrażeń. Dzięki tym wydarzeniom grono kajakarzy w szkole znacznie się powiększyło, a uczestnicy mieli okazję nie tylko integrować się ze sobą, ale też doskonalić umiejętności pracy zespołowej.
Kajakowe przygody były prawdziwą eksplozją radości, sportu i natury, która na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze