Największa ubiegłoroczna inwestycja drogowa w mieście po wielu trudach została oddana do użytku. Pojawiły się zastrzeżenia co do jakości wykonania. Zapadnięty zjazd przy jednej z posesji, zawyżony krawężnik przy przejściu dla pieszych, zabrudzona kostka brukowa i uszkodzone krawężniki, to tylko niektóre uchybienia. - Było mnóstwo uwag zgłoszonych przez mieszkańców - przyznaje burmistrz Jarosław Żaczek.
Czytaj więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Komentarze