Reklama

Usterki na "Jarmołówce" mają poprawić na wiosnę

26/01/2017 15:18
Największa ubiegłoroczna inwestycja drogowa w mieście po wielu trudach została oddana do użytku. Pojawiły się zastrzeżenia co do jakości wykonania. Zapadnięty zjazd przy jednej z posesji, zawyżony krawężnik przy przejściu dla pieszych, zabrudzona kostka brukowa i uszkodzone krawężniki, to tylko niektóre uchybienia. - Było mnóstwo uwag zgłoszonych przez mieszkańców - przyznaje burmistrz Jarosław Żaczek.

Czytaj więcej w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".

 
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości