Reklama

Uwaga! Potrzebna krew dla policjanta z Lubelszczyzny

Pomagał innym, teraz sam potrzebuje pomocy. Aspirant sztabowy Rafał Kasiborski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie jest w bardzo ciężkim stanie. Choruje na COVID-19 i walczy o życie. Jeżeli jesteś w grupie ozdrowieńców, oddaj osocze i pomóż choremu funkcjonariuszowi wrócić do zdrowia

Mundurowi z naszego województwa i całej Polski szukają chętnych do pomocy dla kolegi "po fachu". Na stronie internetowej lubelskiej Komendy Wojewódzkiej czytamy apel o pomoc: 

 

(Autor: komisarz Kamil Gołębiowski)

 

Nasz kolega z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie asp. szt. Rafał Kasiborski potrzebuje pomocy. Zaraził się wirusem COVID-19 i w ciężkim stanie przebywa pod opieka lekarską w jednym z lubelskich szpitali. Zwracamy się do osób, które przeszły zakażenie wirusem COVID-19 i spełniają kryteria do oddawania osocza jako ozdrowieńcy, by zgłosili się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie. Oddając osocze mogą uratować życie policjanta.Podczas oddawania osocza należy podać imię i nazwisko policjanta – dla niego potrzebujemy grupy krwi BRh+. Oddać można osocze także innej grupy krwi - wówczas potrzebujący będzie mógł liczyć na właściwe osocze od innego dawcy. Osocze to bezcenny dzisiaj dar ozdrowieńców. Terapia osoczem może uratować życie pacjentom chorym na koronawirusa. Bardzo prosimy o pomoc! Jeżeli jesteś w grupie ozdrowieńców, oddaj osocze i uratuj życie Rafała lub innych chorych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości