Informację o śmierci 57-letniej kobiety podał zastępca prezydenta Poznania
57-latka trafiła do szpitala w Poznaniu kilka dni temu. To pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w naszym kraju. Zastępca prezydenta Jędrzej Solarski podczas dzisiejszej konferencji zaznaczył, że kobieta miała też inne poważne schorzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze