Reklama

W Poznaniu zmarła 57-letnia kobieta. To pierwsza ofiara koronawirusa w Polsce

Informację o śmierci 57-letniej kobiety podał zastępca prezydenta Poznania

57-latka trafiła do szpitala w Poznaniu kilka dni temu. To pierwsza ofiara śmiertelna koronawirusa w naszym kraju. Zastępca prezydenta Jędrzej Solarski podczas dzisiejszej konferencji zaznaczył, że kobieta miała też inne poważne schorzenia.

 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości