Reklama

W Puławach zmarła 87-letnia kobieta z infekcją COVID-19

Wczoraj wieczorem rzecznik prasowy wojewody lubelskiego poinformowała, że w jednoprofilowym szpitalu zakaźnym w Puławach zmarła 87-letnia kobieta z infekcją COVID-19 w przebiegu niewydolności wielonarządowej. Pacjentka została przyjęta w stanie ciężkim, z szeregiem chorób współistniejących

Na dzień 1 kwietnia 2020 r. na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 133 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 5 osób zmarłych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości