Ciekawa propozycja od Kwadratu Artystycznego na spędzenie wieczoru walentynkowego. Goście kawiarni będą mogli posłuchać występu Zespołu Śpiewaczego Pelagia, Zespołu Śpiewaczego Karczmiska oraz lokalnych solistów.
Początek o godzinie 18:00, wstęp płatny – 5 zł od osoby.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze