Pracownik ryckiego przewoźnika zgłosił na policję włamanie do trzech autobusów
Policja została poinformowana wczoraj (środa, 5 sierpnia) po godz. 15. Na miejscu kryminalni przeprowadzili czynności i zabezpieczyli ślady. Sprawcy włamali się do trzech pojazdów. Autobusy zostały spenetrowane. Wiadomo, że zginęły gaśnice.
– Trwają intensywne czynności zmierzające do wykrycia sprawców włamania i kradzieży – informuje st. asp. Radosław Żmuda z ryckiej Policji.
Na początku maja doszło do włamania i dewastacji czterech autobusów należących do ryckiego PKS-u. Wówczas czterej nastolatkowie zdemolowali pojazdy i ukradli radio.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tak się dzieje gdy nie ma policji w rykach bo potrafią tylko zatrzymać kobite na rowerze i chłopa na traktorze
Taka prawda
Dokładnie.
Dokladnie
Ale do nominacji i odznaczen to chetnie wypinaja brzuchy
Tak się dzieje gdy nie ma policji w rykach bo potrafią tylko zatrzymać kobite na rowerze i chłopa na traktorze
Taka prawda
Dokładnie.