Reklama

Wandale znów dali o sobie znać na PKS-ie

Pracownik ryckiego przewoźnika zgłosił na policję włamanie do trzech autobusów

Policja została poinformowana wczoraj (środa, 5 sierpnia) po godz. 15. Na miejscu kryminalni przeprowadzili czynności i zabezpieczyli ślady. Sprawcy włamali się do trzech pojazdów. Autobusy zostały spenetrowane. Wiadomo, że zginęły gaśnice.

– Trwają intensywne czynności zmierzające do wykrycia sprawców włamania i kradzieży – informuje st. asp. Radosław Żmuda z ryckiej Policji.

Na początku maja doszło do włamania i dewastacji czterech autobusów należących do ryckiego PKS-u. Wówczas czterej nastolatkowie zdemolowali pojazdy i ukradli radio.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stachu - niezalogowany 2020-08-07 17:21:51

    Tak się dzieje gdy nie ma policji w rykach bo potrafią tylko zatrzymać kobite na rowerze i chłopa na traktorze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • gość 2020-08-07 17:37:05

    Taka prawda

    • Zgłoś wpis
  • gość 2020-08-09 09:03:15

    Dokładnie.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości