Reklama

Wernisaż Małgorzaty Rodak

Artystka z Żelechowa w Kwadracie Artystycznym zaprezentowała swoją twórczość

W galerii przy ul. Szkolnej w Rykach spotkali się miłośnicy twórczości pani Małgorzaty. Jej malarstwo to wielka pasja i sposób życia. Jak mówi sama o sobie, żyje pełnią chwil i kocha odzwierciedlać to w swoich dziełach. Obrazy artystki przedstawiają pejzaże i martwą naturę.

Małgorzata Rodak jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku zarządzanie. Na co dzień uczy przedmiotów ekonomicznych w Zespole Szkół Zawodowych w Żelechowie.

Ekspozycję można podziwiać przez najbliższy miesiąc w godzinach pracy kawiarni.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości