Na jednej z gminnych dróg, na długości ok. 70 metrów pojawiła się wielka "kałuża" wody napływająca z pobliskich pól
Było zagrożenie, że woda dostanie się do piwnicy jednego z domów, znajdującego się wzdłuż drogi. Na szczęście do akcji wkroczyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Ich działania polegały na wypompowaniu wody za pomocą pompy szlamowej i pompy pływającej oraz zabezpieczenie miejsca workami z piaskiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze