Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka oraz Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Maciej Krygrowski serdecznie zapraszają na Wigilię Miejską, która odbędzie się o godzinie 15:30 na Placu przed Urzędem Miasta Dęblin. W programie przewidziane są: kiermasz bożonarodzeniowy, kolędy i pastorałki, degustacja potraw wigilijnych, wspólne życzenia i symboliczne przełamanie opłatkiem oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze