Wraz z nadejściem wiosny zaczyna się ruch w ogródkach działkowych. "Fregata" zaczyna tętnić życiem
Działkowcy po długiej zimie wyciągnęli grabie, łopaty i konewki. Każdy z nich ma tutaj swój kawałek ziemi. Teraz każdą wolną chwilę będą spędzać na świeżym powietrzu wśród kwiatów, krzewów owocowych i grządek warzywnych. Więcej zdjęć w papierowym wydaniu "Twojego Głosu".
Komentarze