Reklama

Witaj Gwiazdko Złota!” – Kolędy i pastorałki poruszyły serca w Szkole Podstawowej nr 1 w Rykach

Magiczne dźwięki kolęd i pastorałek ponownie wypełniły mury Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach. Wydarzenie „Witaj Gwiazdko Złota...” zgromadziło uczniów, nauczycieli i rodziców, pozwalając wszystkim raz jeszcze poczuć atmosferę Bożego Narodzenia.

Niezapomniane kolędowanie w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Rykach

W ubiegłym tygodniu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach odbył się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek pt. „Witaj Gwiazdko Złota...”. Występy uczniów wywołały wiele emocji – od wzruszenia po szczery uśmiech. Na scenie pojawiły się zarówno tradycyjne kolędy, jak i mniej znane pastorałki, które zachwyciły publiczność.

To muzyczne wydarzenie stało się nie tylko okazją do wspólnego śpiewania, ale także możliwością, by jeszcze raz poczuć magię Bożego Narodzenia. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami i ciepłymi słowami.

Reklama

Koncert, który zostanie w pamięci

Choć koncert „Witaj Gwiazdko Złota...” już za nami, jego wspomnienie na długo pozostanie w sercach zgromadzonych. Wydarzenie pokazało, jak ważne są w szkolnym życiu chwile, które łączą społeczność – od najmłodszych uczniów po ich rodziców i nauczycieli.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 20/01/2025 15:23
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości