Reklama

Wypadek na obwodnicy. Obwodnica w kierunku Warszawy zamknięta!

Obwodnica S 17 od Dąbi w kierunku Warszawy zamknięta! Na wysokości Jakubowej Izby Niwie Babickiej zderzyły się samochody.

Samochody od zjazdu na obwodnicę w Dąbi w kierunku Warszawy tworzą gigantyczny korek. Auta, które nie wjechały za zjazd na wysokości Dąbi kierowane są na starą trasę przez: Dąbię, Niwę Babicką, Żabiankę i Korytnicę

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości