10 listopada zapraszamy do kolejnej biegowej rywalizacji w Rykach. Już po raz 10. odbędzie się Bieg Niepodległości o Puchar Burmistrza Ryk Jarosława Żaczka. W biegu głównym na dystansie 5 km przygotowaliśmy mnóstwo kategorii wiekowych, kat. mundurową i inne. Pragniemy zakomunikować, że trasa posiada atest PZLA. W tej edycji na zawodnika, który pobije rekord trasy (2018 r. 16:34 - Paweł Wysocki) czeka nagroda w wysokości 400 PLN
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
to bieg czy memoriał??
Ty jesteś jak memoriał. Biegałem kiedyś tą trasa i muszę przyznać, że jest dobra do osiągnięcia wyników. Najlepsze jest to jak nasz ukochany, wspaniały, nieomylny, dobrodziej nasz burmistrz, wybawienie nasze Jarosław uscisnie na mecie rękę to masz chęć na kolejne kilometry. Można poczuć się wtedy jak nowonarodzony. Jednak życzył bym sobie, aby bieg NNuepodlegosci był półmaraton em prowadzący od ryckiego rynku do dęblińskiego urzędu, tylko błagam, aby jeżeli kiedyś to nastąpi Pan starszy nie objął patronat nad tym.
Fakt. Możliwość uściśnięcia ręki gospodarza Ryk najbardziej zachęca do wzięcia udziału w tym biegu. Już widzę walące tłumy chętnych. )
Nikomu nie musicie ściskać ręki..Przyjdź, wrzuć do puszki na cel charytatywny, pobiegnij dla zdrowia...Czy musicie do wszystkiego mieszać politykę?
Rysiu memoriał bo bieg " o puchar Jarosława Zaczka" , najczesciej nazwiska sa w memoriałach aby docenic pamiec, ale tu o co chodzi to nie wiem ????
@Rysiek
Pan starszy to co najwyżej może objąć patronatem bieg do szpitala po zdrowie)
Ale i to wątpliwe, czy ta spółka "szpital" kogokolwiek uleczy, zamiast wysłać na łono Abrahama. Ewentualnie "uleczy" kieszenie prezesa i rady nadzorczej...
Ależ wysyp trolli. Ależ macie pieczenie po przewalonych wyborach he he
to bieg czy memoriał??
Ty jesteś jak memoriał. Biegałem kiedyś tą trasa i muszę przyznać, że jest dobra do osiągnięcia wyników. Najlepsze jest to jak nasz ukochany, wspaniały, nieomylny, dobrodziej nasz burmistrz, wybawienie nasze Jarosław uscisnie na mecie rękę to masz chęć na kolejne kilometry. Można poczuć się wtedy jak nowonarodzony. Jednak życzył bym sobie, aby bieg NNuepodlegosci był półmaraton em prowadzący od ryckiego rynku do dęblińskiego urzędu, tylko błagam, aby jeżeli kiedyś to nastąpi Pan starszy nie objął patronat nad tym.
Fakt. Możliwość uściśnięcia ręki gospodarza Ryk najbardziej zachęca do wzięcia udziału w tym biegu. Już widzę walące tłumy chętnych. )