Reklama

Za darmo podwiozą na cmentarz

W dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) mieszkańcy Ryk udający się na cmentarz przy ul. Królewskiej będą mogli skorzystać z darmowej komunikacji autobusowej. Na linii "Netto - koniec ul. Dolnej" od godz. 9 do 15 w obydwie strony cały czas będą kursować dwa busy. - Mam nadzieję, że to rozwiązanie zachęci mieszkańców do skorzystania z darmowej komunikacji, a tym samym rozwiąże chociaż w jakimś stopniu problem korków, jakie powstają w tym dniu w okolicy cmentarza - mówi burmistrz Jarosław Żaczek. 

 

Reklama

Trasa bezpłatnego połączenia

I przystanek - ul. Słowackiego - parking przy Netto

II przystanek - ul. Słowackiego - przystanek autobusowy przy LO

III przystanek - ul. Wyczółkowskiego - parking przy galerii "Ósemka"

IV przystanek - ul. Kościuszki - dawny przystanek

V przystanek - ul. Dolna (koniec ulicy przy cmentarzu) 

Przystanek V będzie również początkiem trasy busów w stronę powrotną w kierunku Netto.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości