W dzień Wszystkich Świętych (1 listopada) mieszkańcy Ryk udający się na cmentarz przy ul. Królewskiej będą mogli skorzystać z darmowej komunikacji autobusowej. Na linii "Netto - koniec ul. Dolnej" od godz. 9 do 15 w obydwie strony cały czas będą kursować dwa busy. - Mam nadzieję, że to rozwiązanie zachęci mieszkańców do skorzystania z darmowej komunikacji, a tym samym rozwiąże chociaż w jakimś stopniu problem korków, jakie powstają w tym dniu w okolicy cmentarza - mówi burmistrz Jarosław Żaczek.
Trasa bezpłatnego połączenia
I przystanek - ul. Słowackiego - parking przy Netto
II przystanek - ul. Słowackiego - przystanek autobusowy przy LO
III przystanek - ul. Wyczółkowskiego - parking przy galerii "Ósemka"
IV przystanek - ul. Kościuszki - dawny przystanek
V przystanek - ul. Dolna (koniec ulicy przy cmentarzu)
Przystanek V będzie również początkiem trasy busów w stronę powrotną w kierunku Netto.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze