Rankiem 23 lutego w Zespole Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie doszło do zalania kotłowni. Strażacy z OSP Sobieszyn szybko wypompowali wodę, umożliwiając placówce szybki powrót do codziennej działalności. Szkoła wyraziła wdzięczność za profesjonalną interwencję.
W poniedziałek, 23 lutego, w kotłowni Zespołu Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie pojawiła się woda. Na miejsce wezwano strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sobieszynie.
O godzinie 8:55 SK KP PSP w Rykach zadysponowało do działań jednostkę OSP Sobieszyn, której strażacy wypompowali wodę z kotłowni.
Zespół Szkół im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie podziękował strażakom - Dziękujemy OSP KSRG Sobieszyn za sprawną akcję wypompowania wody ze szkolnej kotłowni - czytamy w komunikacie.
Po zakończeniu działań szkoła mogła wrócić do normalnego funkcjonowania, bez większych problemów z bieżącą pracą.
Fot: OSP KSRG Sobieszyn / Facebook
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze