Dziś na drodze powiatowej w miejscowości Ogonów (gm. Ryki) zawalił się most. Na miejscu pracują służby. Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych zabezpieczają miejsce, aby nikt nie wjechał w powstałą wyrwę
Przeprawa była wykonana z jednego żelbetowego elementu. Oba jego końce były wsparte na nasypach. Prawdopodobnie woda podmyła ziemię i z jednej strony most opadł w dół. Ze stawu hodowlanego wypłynęła praktycznie cała woda zalewając łąki. Zalane pola są też w miejscowości Chrustne. - Taka woda była tu ostatnio 30, a może 40 lat temu - mówi jeden z mieszkańców.
Przed Zarządem Dróg Powiatowych stoi teraz zadanie odbudowania odcinka drogi w Ogonowie. Dyrektor ZDP przyznaje, że prawdopodobnie w miejscu zniszczonego mostu powstanie przepust.
Do momentu zakończenia budowy, mieszkańcy nie będą mogli korzystać z drogi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Dobrze ze nikogo na moście nie było.... Może ktoś zauważy, że Ogonów to wieś dawno zapomniana przez władze gminy i powiatu! Asfalt był jedynie na moście a teraz i tego nie ma! Mogliście zrobić jeszcze zdjęcia dróg tych "powiatowych" i "gminnych". Nasi włodarze powinni się wstydzić!
Zdjęcie nr 9-szczelina w tym miejscu była od dawna, nie powstała na skutek zawalonego mostu.
Teraz bobry z Janisz są w siódmym niebie, niejednokrotnie spiętrzały wodę, ale takiego rozlewiska nigdy nie udało im się zrobić
Drogą zapomnianą również przez władze gminy i powiatu jest również ul. Janiszewska, którą to mieszkańcy Ogonowa i Janisz dojeżdżają do swoich miejscowości. Jak budowano obwodnicę była wręcz niezbędna, teraz jest zdewastowana przez firmę budującą ciężkim sprzętem. Starosta na pytanie kiedy będzie ta właśnie droga dojazdowa poprawiona, odpowiedział drwiąco aby sobie zmienić samochody na terenowe. To jest właśnie nasza "dobra zmiana".
Czekamy na wizyte starosty moze wkoncu cos sie ruszy bo sczescie ze nikomu nic sie nie stalo a straty naszego chodowcy ryb nie do opisania.
teraz przez zawalony most w Ogonowie nie bedzie mostu PIs w kazimierz Dln i w okolicy Karczewa itd
Nie wiem dlaczego drogi w lesie są asfaltowe.
Na slusku drogi w lesie są asfaltowe a chlopom do kubka kostkę brukową klada
Na slusku drogi w lesie są asfaltowe a chlopom do kubka kostkę brukową klada
Na slusku drogi w lesie są asfaltowe a chlopom do kubka kostkę brukową klada
Musiało się coś stać żeby Twój Głos się zainteresował. Wcześniej to przynajmniej "kawałek drogi" był a teraz ani drogi ani mostu... Może w końcu ktoś się zainteresuje że droga w Ogonowe potrzebna? Tam też mieszkają ludzie, nieważne ile. A swoją drogą żeby mieszkańcy Ogonowa sami łatali łopatami drogę? Szczęście w nieszczęściu, że nikogo nie było na moście.
Szanowna redakcjo... Jesteście zazwyczaj tam gdzie "coś się dzieje", może czas najwyższy sprawę drogi i mostu nagłośnić?
Weźmy pod uwagę to że rozpadl się most, i w każdej chwili przez zaniedbanie (czyje?) rozpadnie się budynek... Może ekipa "Nasz nowy dom" pomoże w tej sytuacji:D
Dobrze ze nikogo na moście nie było.... Może ktoś zauważy, że Ogonów to wieś dawno zapomniana przez władze gminy i powiatu! Asfalt był jedynie na moście a teraz i tego nie ma! Mogliście zrobić jeszcze zdjęcia dróg tych "powiatowych" i "gminnych". Nasi włodarze powinni się wstydzić!
Zdjęcie nr 9-szczelina w tym miejscu była od dawna, nie powstała na skutek zawalonego mostu.
Teraz bobry z Janisz są w siódmym niebie, niejednokrotnie spiętrzały wodę, ale takiego rozlewiska nigdy nie udało im się zrobić