Po godz. 9 na drodze łączącej trasę kocką z Nowodworem doszło do kolizji dwóch aut. Na szczęście nikomu nic się nie stało
Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była utrata panowania nad pojazdem. Kierowca jednej z osobówek na prostym odcinku zderzył się z innym samochodem. Auto wypadło z drogi i przewróciło się na bok. Drugi z samochodów zakończył jazdę w polu. Na miejsce wezwano pogotowie, policję i straż.
- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów. W działaniach udział brali strażacy z KP PSP w Rykach i OSP Nowodwor - informuje mł. bryg. Jarosław Lasek ze straży pożarnej w Rykach. - Nie było osób poszkodowanych - dodaje oficer prasowy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
to trzcianki czy nowodwór???
Wg pisowcow nie ma znaczenia gdzie to bylo- wazne ze bylo.
To może być nawet Ułęż.
Dawac te padła do moiy stodoły to po lekcjach wyklepio i umaluje ze nie bedzie sladu po kolizi,tylko po tym artykule bydzie widac ze byly cmokniete lyko
Ale urwał ????
To już je Białoruś
to trzcianki czy nowodwór???
Wg pisowcow nie ma znaczenia gdzie to bylo- wazne ze bylo.
To może być nawet Ułęż.