Reklama

Zderzenie volkswagena i kia

Przed godziną 7 doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na skrzyżowaniu z drogą "kłoczewską" kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo doprowadzając do kolizji z kia

Volkswagen z przyczepką jadący od strony Rososzy dojeżdżał do drogi powiatowej. Niestety kierowcy nie udało się wyhamować. Jego samochód wyjechał z drogi podporządkowanej na skrzyżowanie. W tym czasie w kierunku Ryk jechał samochód marki kia. Kierująca nim kobieta nie miała szans na wyhamowanie i doszło do zderzenia. SUV zatrzymał się na poboczu, a vw passat na lewym pasie w kierunku Ryk. Na miejsce wezwano pogotowie, straż oraz policję. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Strażacy przy pomocy wyciągarki usunęli z jezdni volkswagena. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku trwały około 30 minut.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości