O godzinie 11:11 uczniowie szkoły wraz z uczniami szkół w całej Polsce odśpiewali 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego"
Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie pod kierunkiem Urszuli Pacholskiej nauczycielki historii uczestniczyli w uroczystościach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W trakcie uroczystej akademii przedstawiona została droga prowadząca do odzyskania niepodległości prze Polskę. Odśpiewane pieśni patriotyczne przez chór szkolny takie jak: "Legiony", "Ułani", "Wojenko, wojenko", "Rozmaryn", "Rozkwitały pąki białych róż" pozostały na długo w naszej pamięci.
Celem spotkania było kształtowanie postaw patriotycznych, budzenie wrażliwości na święta narodowe, a także umacnianie więzi z Polską, kształtowanie świadomości obywatelskiej.
Członkowie Koła Miłośników Historii
Narodowe Śpiewanie hymnu ZSZ1
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze