Reklama

Zgłosili się do akcji "Szkoła do hymnu" (film)

O godzinie 11:11 uczniowie szkoły wraz z uczniami szkół w całej Polsce odśpiewali 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego"

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie pod kierunkiem Urszuli Pacholskiej nauczycielki historii uczestniczyli w uroczystościach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W trakcie uroczystej akademii przedstawiona została droga prowadząca do odzyskania niepodległości prze Polskę. Odśpiewane pieśni patriotyczne przez chór szkolny takie jak: "Legiony", "Ułani", "Wojenko, wojenko", "Rozmaryn", "Rozkwitały pąki białych róż" pozostały na długo w naszej pamięci.
Celem spotkania było kształtowanie postaw patriotycznych, budzenie wrażliwości na święta narodowe, a także umacnianie więzi z Polską, kształtowanie świadomości obywatelskiej.

Członkowie Koła Miłośników Historii

Reklama

 

 

 

Narodowe Śpiewanie hymnu ZSZ1

001b1f1a8972d4c7ee4e3b5fd9d3e57d.jpg6fc90aba2645551937731856a7b3bfef.jpg7a18d5afd0c2820613d569683483174d.jpg

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości