Chcesz mieć popularność, nie chcesz dać o sobie zapomnieć? Musisz istnieć w Internecie. Ta płaszczyzna jest doskonale wykorzystywana przez samorządowców. Jedni skaczą ze spadochronem. Inni biegają, a jeszcze inni gotują. Postanowiliśmy wziąć pod lupę ich życie w świecie wirtualnym. Największą aktywnością nasze władze wykazują się przede wszystkim na Facebook`u. Bardzo prawdopodobne, że też na innych forach, ale tam praktycznie nikt nie występuje pod swoim nazwiskiem.
Komentarze