Reklama

Zmarł jeden z założycieli OSP w Leopoldowie

Marian Jakubiec miał 92 lata. Będąc czynnym członkiem straży pełnił funkcję gospodarza i sztandarowego


Dzisiaj o godzinie 13:00 w kościele parafialnym rozpocznie się msza żałobna, a po niej kondukt żałobny uda się na cmentarz parafialny, gdzie zostanie pochowany Marian Jakubiec. Zmarł 13 września.  Był jednym z założycieli jednostki, która w ubiegłym roku świętowała 50-lecie swojego istnienia. - Wracałem z Rososzy ze ś.p. Julianem Kamińskim i tak do niego powiedziałem: Julek może zorganizowalibyśmy straż. Odpowiedział: Masz rację, to bardzo dobry pomysł - opowiadał pan Marian. Tak to się zaczęło. W ubiegłym roku leopoldowska straż obchodziła 50-lecie swojego istnienia.

Więcej w papierowym wydaniu Twojego Głosu

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości