Reklama

Znów zawiniła prędkość ?

Do kolizji drogowej doszło dziś rano w Stawach. Kierująca autem osobowym 31-letnia mieszkanka gminy Ryki jechała w stronę Dęblina. - Na łuku nie dostosowała prędkości do warunków panujących drogowych - informuje podinsp. Robert Wąsik z Ryckiej policji. Samochód wpadł w poślizg i zatrzymał się tyłem w rowie i zaroślach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 31-latkę przebadano alkomatem. - Była trzeźwa - oznajmia podinsp. Wąsik

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-17 11:06:38

    Bo zaden ostry zakret nie jest tam odpowiednio oznakowany

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-17 11:17:22

    Robiąc zdjęcia może byście chociaż twarze zamazali?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-17 15:24:29

    nie mogła zawinic prędkość, bo ta osoba wcale nie jechała za szybko. Ale najlepiej jest oceniać i pisać głupie komentarze po przeczytaniu marnego artykułu. Oby was albo waszych bliskich nigdy nic takiego nie spotkało,idioci. Jeden smieszniejszy od drugiego próbuje być, typowe Polaczki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości