Wróć do artykułu

Zdjęcia Dęblin uczcił patrona: Ks. biskup poświęcił pomnik Świętego Jana Pawła II w rocznicę wyboru! - fotorelacja

17/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl

Fotografie Społeczeństwo Ryki

Uroczystości rozpoczęły się w kościele Św. Piusa V Papieża, gdzie Mszy przewodniczył ks. bp Kazimierz Gurda. Po Eucharystii uczestnicy przeszli pod pomnik Świętego Jana Pawła II, gdzie ks. biskup dokonał poświęcenia. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie to hołd dla Papieża Polaka i wyraz jedności mieszkańców Dęblina. Podczas ceremonii szczególnie wyróżniono osoby zaangażowane w powstanie monumentu. Uroczystość zakończyła krótka część artystyczna przygotowana przez Miejski Dom Kultury.

Miejski Dom Kultury Dęblin - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości