13/05/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
Dziewczęca drużyna piłkarska z SP Grabów Szlachecki po raz trzeci z rzędu zwyciężyła w Finale Wojewódzkim Pucharu Tymbarku U-8. Pod wodzą trenera Gustawa Serafina zdobyły wszystkie mecze, tracąc tylko jednego gola. Indywidualne wyróżnienia otrzymały Amelia Komar i Zuzanna Wojtaś. Sukces także dzięki Marii Beczek, Marcelinie Mląkowskiej, Natalii Janiszek, Wiktorii Borsuk, Gabrieli Madej i Nele Warownej. Starsze piłkarki będą kontynuować rywalizację, aby awansować do krajowego finału.