02/08/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
Pątnicy modlili się i pielgrzymowali pod hasłem Pielgrzymi Nadziei, przemierzając 8-kilometrową trasę w duchu jedności. Pod przewodnictwem ks. Andrzeja Polaka uczcili Rok Jubileuszowy, zdobywając odpust. Uroczystość zakończyła się Mszą Świętą w kościele Najświętszego Zbawiciela w Rykach, stającym się miejscem stacyjnym. Rok Jubileuszowy to okazja do duchowego wzrostu i integracji społeczności parafialnej.