13/06/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
W miniony weekend, 8 czerwca, w Lubartowie odbył się II półfinał konkursu „Kobieta Przedsiębiorcza w stylu Wege”. Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Ułęż zyskały trzy nagrody, promując kulinarne dziedzictwo regionu. Silna konkurencja ze wszystkich powiatów Lubelszczyzny sprawiła, że triumf naszych drużyn cieszy jeszcze bardziej. Dziękujemy Panom i Paniom za zaangażowanie oraz władzom Gminy Ułęż za wsparcie i wiarę w nasze zespoły.