14/10/2025 | Autor: Twój Głos | źródło: twojglos.pl
Młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu i Caritasu ZSO w Dęblinie wsparła podopiecznych Hospicjum poprzez kwestowanie w parafii św. Marcina Biskupa w Stężycy. Akcja była początkiem przygotowań do Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Uczniowie z radością i zaangażowaniem zbierali fundusze na wsparcie osób objętych opieką hospicyjną. Dodatkowo, zorganizowali zbiórkę cebulek żonkili w ramach ogólnopolskiej kampanii Pola Nadziei. Opiekunowie podkreślają, że otwarte serca i pomoc potrzebującym sprawiają, że świat staje się lepszy i wrażliwszy.