Aktualności, Społeczeństwo

Nie żyje 17- letni Mateusz

Opublikowano 27 lutego 2017, autor:

Ciało nastolatka odnaleziono na polu w Lasocinie 300 metrów od zabudowań

Sprawą zaginięcia Mateusza przez dwa dni żył cały powiat. W poniedziałek rano strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Leopoldowie i Lasocinie odnaleźli jego zwłoki. Leżał na błotnistym polu za pierwszym zabudowaniem w Lasocinie. Na miejscu od samego rana pracowali policjanci oraz prokurator. – Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich – mówi Grzegorz Trusiewicz z prokuratury rejonowej w Rykach.

Mateusz sobotnią noc spędził ze znajomymi na zabawie tanecznej w Kłoczewie. Remizę opuścił po godzinie pierwszej. Postanowił wrócić do domu na piechotę. Około godz. 3:20 rozmawiał jeszcze z kolegą przez telefon. Później kontakt się urwał.

Więcej w papierowym wydaniu „Twojego Głosu” już w najbliższą środę.

Tomasz Mikusek

komentarze »
  1. ala 27 lutego 2017 19:06 - Odpowiedź

    ,, Mateusz sobotnią noc spędził ze znajomymi na zabawie tanecznej w Kłoczewie” – czytam w artykule i zastanawiam się co to za znajomi że puścili go samego do domu.. Ja rozumiem że czasy kiedy w latach 90 chodziliśmy na zabawy wszyscy i wszyscy razem 15 km wracaliśmy do domu już minęły, ale w obliczu tylu zagrożeń, narkotyków i tego że wszyscy małolaci mają samochody, żeby nikt, ale to nikt się nie zainteresował że wraca sam ??? Wyrazy współczucia dla całej rodziny w ogromie tej ciężkiej i jakże niesprawiedliwej śmierci..

  2. czarna 27 lutego 2017 20:54 - Odpowiedź

    Wątpię w wykluczenie osób trzecisz. Może wracał na piechotę ale po polach bez zabudowań? I tam zmarł to nie logiczne jest

  3. lasocin 6 kwietnia 2017 07:36 - Odpowiedź

    Zimno bylo itd …..

Napisz komentarz »