Sport

Wygrana Karoliny Lalak

Opublikowano 09 grudnia 2015, autor: (awf)

Zwycięstwem zawodniczki Set Trio PGKiM BS Arka Ryki zakończył drugi Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny tenisistek stołowych.

Trzecie miejsce, podobnie jak w pierwszym WTK-u zajęła Natalia Cięszczyk, inna zawodniczka klubu Ryk, a jedenasta była Gabriela Sienkiewicz. W rywalizacji pań wystartowało 17 zawodniczek.

Dużo większa rywalizacja była wśród mężczyzn, których na starcie zawodów we Włodawie stanęło 40. W tej stawce było dwóch reprezentantów Błękitnych Leopoldów – Marcin Grzyb zajął 7 miejsce, a Norbert Jóźwiak był 11. Wygrał Paweł Kozieł z Trefla Zamość.

——————–

Ryczanki przedostatnie po I rundzie

W pierwszą sobotę grudnia dokończono dziewiątą. ostatnią kolejkę I ligi tenisistek stołowych. Zawodniczki Set Trio PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki nie grały, bowiem swój mecz z Karpatami Krosno rozegrały tydzień wcześniej.

Jedno zwycięstwo i jeden remis, to dorobek tenisistek stołowych Set Trio PGKiM Bank Spółdzielczy Arka Ryki w pierwszej rundzie I ligi kobiet. Na razie daje to 9 miejsce w I-ligowej tabeli i po zakończeniu rundy rewanżowej ryczanki będą najprawdopodobniej grać w barażach o utrzymanie się w I lidze.

9 kolejka

5 grudnia 2015.

Jedynka – Start 9:1; Cukrownik – Victoria 9:1; AZS UE II – AZS PWSZ 7:3.

Rozegrane awansem: Set Trio PGKiM BS Arka Ryki – Karpaty Krosno 5:5; Bronowianka II – Śnieżnik 9:1.