Aktualności, Kultura

Król disco polo zaśpiewał na Juwenaliach

Opublikowano 18 maja 2016, autor: Marlena Ochal

Za nami pierwszy dzień „Skrzydlatych Juwenaliów”, organizowanych przez samorząd studencki Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Wczoraj (17 maja) studenci (ale nie tylko) bawili się w Zajeździe na Towarowej. Po oficjalnym otwarciu imprezy i przekazaniu przez burmistrz Beatę Siedlecką symbolicznych kluczy do bram miasta młodzi rozpoczęli zabawę. W programie znalazły się konkursy, animacje i studenckie grillowanie. Na scenie wystąpił Krzysztof, „Slim Motion”, „Wave” oraz „Audio”. Publiczność ze zniecierpliwieniem czekała jednak na koncert gwiazdy wieczoru – niekwestionowanego króla disco polo – Zenka Martyniuka i formacji „Akcent”.

Zajazd na Towarowej przeżył prawdziwe oblężenie. Sala koncertowa dosłownie pękała w szwach a ochrona dzielnie stawiała opór napierającej na scenę publiczności. Zenek wykonał swoje największe przeboje. Razem z gwiazdą śpiewała publika takie hity jak „Przez twe oczy zielone”, „Gwiazda”, „Mała figlarka” i „Granica”. Po koncercie król disco polo chętnie robił zdjęcia z fanami i rozdawał autografy.
Dzisiaj impreza przenosi się do Diamond Club. Podczas „Alter Night” wystąpią Aleks, Tommy K, Alan White oraz Xxanaxx.
komentarz »
  1. befnadetka 6 kwietnia 2017 07:45 - Odpowiedź

    „Zenek” jest świetny. Ma talent i głos. Piosenki akcentu nie giną w tłumie i nie „umierają”. Impreza super. Jedyne zdziwienie takie, że jest taki niski, w tv wyglądał na wyższego;) . Było super i spokojnie, bez incydentów. Akcent to przynajmniej wokal, czego nie można powiedzieć o wyciu jakiegoś kolesia z kloczewa, tomasz disco NIE ma talentu wokalnego, ani słuchu, zwyczajnie „wyje”. Szkoda słów, te jego występy, to zwykłe obrzydzanie disco-polo.

Napisz komentarz »