Aktualności, Społeczeństwo

Pomóż w badaniach i wygraj aparat fotograficzny wart 1200 zł

Opublikowano 05 kwietnia 2017, autor: M

Ilona Matysiak szuka odpowiedzi na pytanie, jak młodzi mieszkańcy wsi działają na rzecz lokalnych społeczności

Dr Ilona Matysiak jest socjolożką, absolwentką Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje w Katedrze Socjologii Zmiany Społecznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Od kilkunastu lat bada, w jaki sposób zmienia się polska wieś. Aktualnie interesuje ją, jak młodzi mieszkańcy wsi działają na rzecz lokalnych społeczności. – Działasz na rzecz swojej miejscowości, prowadzisz własną firmę, rozwijasz gospodarstwo rolne? Opowiedz o tym – zachęca Ilona Matysiak.

Pani socjolog chce upowszechnić wiedzę o działaniach młodych mieszkańców wsi na rzecz społeczności lokalnych. – Wasze opisy będą cennym materiałem do naukowych analiz na temat roli młodych ludzi w rozwoju wsi – przekonuje.

Do 22 maja Katedra Socjologii Zmiany Społecznej w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie czeka na zgłoszenia do konkursu „Młodzi mieszkańcy wsi o sobie i swoich działaniach na rzecz społeczności lokalnych”.  Najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Główną nagrodą jest aparat fotograficzny o wartości 1200 zł. Za drugie miejsce czeka tablet (1.000 zł), za trzecie – czytnik e-booków (700 zł).

Szczegóły konkursu w wydaniu papierowym „Twojego Głosu”

Napisz komentarz »