18-latek z gminy Wojcieszków jechał z kolegami. Stracił panowanie nad samochodem. Audi dachowało. Kierowca i pasażerowie uciekli z miejsca zdarzenia
1 stycznia przed godz. 5 rano policjanci z Adamowa zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Zofijówce. Po przybyciu na miejsce ustalili, że pojazdem podróżowało kilku młodzieńców z gminy Wojcieszków, którzy oddalili się w kierunku pobliskiego lasu. Mundurowi razem ze strażakami sprawdzili okolice, ale nie spotkali tam żadnego z uczestników. W międzyczasie inni policjanci pojechali do domów osób, które podróżowały samochodem. Okazało się, że w chwili zdarzenia w aucie było 6 osób. Audi kierował 18-latek z gminy Wojcieszków. Młody mężczyzna został zatrzymany w swoim domu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Pod działaniem alkoholu znajdowali się też pozostali młodzieńcy. Na szczęście żadna z osób jadących samochodem nie doznała obrażeń ciała.
18-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Na co najmniej 3 lata straci też prawo jazdy, które uzyskał niespełna 2 miesiące temu.
(MJ., KPP Łuków)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W Wojcueszkowie stoi czołg, wiec chłopaki se poradzą na niego nie trzeba kategorii b
Dobrze k.... że to nie było BMW.
W Wojcueszkowie stoi czołg, wiec chłopaki se poradzą na niego nie trzeba kategorii b
Dobrze k.... że to nie było BMW.