Kierowca ciężarówki, widząc samochód osobowy na swoim pasie, próbował zahamować i zjechać na pobocze. Nie udało mu się uniknąć zderzenia. 19-letni kierowca audi poniósł śmierć na miejscu
Do tragicznego wypadku doszło w środę około godz. 15 w Dąbiu (pow. łukowski). Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem, 61-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, jechał od strony Stoczka Łukowskiego, natomiast kierujący audi, 19-latek z gminy Łuków, jechał od strony Łukowa. Gdy ciężarówka zbliżała się do zakrętu, jej kierowca zauważył jak z dużą prędkością wyjeżdża z niego audi, którego kierujący stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Kierujący ciężarówką zaczął gwałtownie hamować i usiłował zjechać na pobocze, jednak nie udało mu się uniknąć zderzenia.
Siła uderzenia była tak duża, że kierowca osobówki został zakleszczony w pojeździe. Jak ustalili policjanci, w sąsiedniej miejscowości kierujący audi wyprzedzał karetkę pogotowia, której załoga najechała na to zdarzenie praktycznie natychmiast po jego zaistnieniu. Niestety pomimo szybkiej pomocy medycznej obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon młodego mężczyzny.
Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.


(Policja, M.Z.)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A kto zginal w Pcimiu Dolnym? - tak samo ciekawe jak to co sie zdarzylo w powiecie lukowskim.....Az takie braki w tematach czy szukanie taniej sensacji kosztem czyjegos nieszczescia i tragedii?
A kto zginal w Pcimiu Dolnym? - tak samo ciekawe jak to co sie zdarzylo w powiecie lukowskim.....Az takie braki w tematach czy szukanie taniej sensacji kosztem czyjegos nieszczescia i tragedii?