Reklama

4 osoby zginęły w wypadku na S17

Do tragedii doszło na nowo oddanym odcinku trasy Garwolin - Kołbiel. Samochód osobowy wjechał pod ciężarówkę. Śmierć poniosły 4 osoby

Jak podaje portal eGarwolin.pl, do wypadku doszło zaraz za wiaduktem kolejowym, na samym końcu oddanej ekspresówki, tuż przed zwężeniem. 

Trasa jest nieprzejezdna w stronę Kołbieli. Policjanci zamykają ruch na siedemnastce na wysokości Pilawy. Objazd jest kierowany na drogę 801.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości