Reklama

Czarny weekend na drogach województwa. Policja prosi o rozsądek i wyobraźnię na drogach

Trzy osoby śmiertelne i cztery ranne to bilans 3 wypadków drogowych, do jakich doszło wczoraj i dziś nad ranem

W sobotę około godziny 4:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Sitaniec 43-letni mieszkaniec gm. Rachanie, kierując volkswagenem nagle, z bliżej nieokreślonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wyniku doznanych obrażeń kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu. 43-latek podróżował sam i najprawdopodobniej nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Do drugiego wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło również w sobotę tuż po godzinie 19. W miejscowości Płonka (pow. krasnostawski) kierujący audi A8 podczas wymijania z pojazdem jadącym z naprzeciwka potrącił pieszego. 65-latek szedł prawą stroną jezdni w terenie zabudowanym, ale nieoświetlonym. Nie posiadał też żadnych elementów odblaskowych. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Reklama

Kolejny wypadek miał miejsce w niedzielę przed godziną 3 rano w miejscowości Przypisówka pow. lubartowski. 24-latek kierując seatem na łuku drogi stracił panowanie, zjechał na pobocze i dachował. W samochodzie jechało 5 osób, wszyscy podczas dachowania wypadli z auta. Niestety jedna z pasażerek, 23-latka zginęła na miejscu. Cztery osoby trafiły do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych. - Apelujemy o rozsądek i wyobraźnię na drodze. Wielu niebezpiecznych zdarzeń można uniknąć stosując się do elementarnych zasad ruchu drogowego! - mówią mundurowi.

Reklama

(Policja, AF.)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-02-16 19:37:33

    A w Pcimui Dolnym nikt nie ulegl wypadkowi? Tak samo ekscytujacy news jak co sie zdazylo w Sitaniecu. Na litosc boska po co to?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gośćszz - niezalogowany 2020-02-16 22:06:44

    A chociażby po to człowieku, żeby coś do pustych głów lekkomyslnych kierowców dotarło, że jednak ludzie nie są nieśmiertelni i wypadki to coś bardzo realnego. Jeśli choć jeden dzięki takim artykułom zwolni, to chwała TG za to!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości