Walkę zaplanowano na 5 października w Lublinie w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich. - Zapraszam wszystkich do kibicowania - mówi dębliński sportowiec
Adrian zmierzy z sierżantem amerykańskiej armii Alvinem "Mieko" Williamsem. Zawodnik na co dzień służy w "wojskowej policji" i dba o porządek w wojskowych jednostkach. Aktualnie odbywa służbę w Polsce. Williams zawodowo startuje w MMA od 2013 roku. Do tej pory stoczył siedem zawodowych pojedynków - cztery zwycięskie i trzy przegrane. - Wiem, że mój przeciwnik jest w dobrej formie, bo pracuje w służbie specjalnej. Musi mieć siłę i jest szkolony do walki w różnych sytuacjach - przyznaje Kurek. - Mam nadzieję, że moja forma też nie zawiedzie - dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ja to bym chętnie zobaczył w takim ringu naszych "wybrańców narodu". Bo zamiast porozumienia i zrobienia coś dla lokalnej społeczności najlepiej wychodzi im toczenie wojenek i wszczynanie zadym, to mieli by okazję wreszcie się wykazać.
powodzenia w swojej pasji dla Pana Adriana.
Ja to bym chętnie zobaczył w takim ringu naszych "wybrańców narodu". Bo zamiast porozumienia i zrobienia coś dla lokalnej społeczności najlepiej wychodzi im toczenie wojenek i wszczynanie zadym, to mieli by okazję wreszcie się wykazać.
powodzenia w swojej pasji dla Pana Adriana.