Reklama

Dęblin: Adrian Kurek z klubu MMA Forca stoczy walkę z amerykańskim żołnierzem

Walkę zaplanowano na 5 października w Lublinie w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich. - Zapraszam wszystkich do kibicowania - mówi dębliński sportowiec

Adrian zmierzy z sierżantem amerykańskiej armii Alvinem "Mieko" Williamsem. Zawodnik na co dzień służy w "wojskowej policji" i dba o porządek w wojskowych jednostkach. Aktualnie odbywa służbę w Polsce. Williams zawodowo startuje w MMA od 2013 roku. Do tej pory stoczył siedem zawodowych pojedynków - cztery zwycięskie i trzy przegrane. - Wiem, że mój przeciwnik jest w dobrej formie, bo pracuje w służbie specjalnej. Musi mieć siłę i jest szkolony do walki w różnych sytuacjach - przyznaje Kurek. - Mam nadzieję, że moja forma też nie zawiedzie - dodaje.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-25 08:10:25

    Ja to bym chętnie zobaczył w takim ringu naszych "wybrańców narodu". Bo zamiast porozumienia i zrobienia coś dla lokalnej społeczności najlepiej wychodzi im toczenie wojenek i wszczynanie zadym, to mieli by okazję wreszcie się wykazać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kandydat na Burmistrza R 2019-09-25 08:18:14

    powodzenia w swojej pasji dla Pana Adriana.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości