Reklama

Dominik Buczek wygrywa, Rafał Buczek znokautowany

Dominik Buczek wygrał swoją walkę z Rafałem Kuźmą, a Rafał Buczek został znokautowany przez Ukraińca Oleksandra Revenko podczas Gali Carpathian Warriors XIII w Przemyślu

W zgoła odmiennych nastrojach wrócili z XIII Gali Carpathian Warriors w Przemyślu zawodnicy Forcy Dęblin: Dominik Buczek i Rafał Buczek. Ten pierwszy zszedł z oktagonu w roli zwycięzcy po decyzji sędziów. Drugi skończył walkę po 12 sekundach gdy padł na ,,dechy'' po groźnie wyglądającym  knock downie. 

Dominik odrobił lekcje przed walką - mówi Adrian Kurek trener Forcy Dęblin - Niestety Rafał nie odrobił zadanej mu pracy i stąd taki wynik jego pojedynku. 

Więcej o występie zawodników, z kim walczyli oraz relacje zawodników i trenera w papierowym wydaniu Twojego Głosu. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości