Dominik Buczek wygrał swoją walkę z Rafałem Kuźmą, a Rafał Buczek został znokautowany przez Ukraińca Oleksandra Revenko podczas Gali Carpathian Warriors XIII w Przemyślu
W zgoła odmiennych nastrojach wrócili z XIII Gali Carpathian Warriors w Przemyślu zawodnicy Forcy Dęblin: Dominik Buczek i Rafał Buczek. Ten pierwszy zszedł z oktagonu w roli zwycięzcy po decyzji sędziów. Drugi skończył walkę po 12 sekundach gdy padł na ,,dechy'' po groźnie wyglądającym knock downie.
Dominik odrobił lekcje przed walką - mówi Adrian Kurek trener Forcy Dęblin - Niestety Rafał nie odrobił zadanej mu pracy i stąd taki wynik jego pojedynku.
Więcej o występie zawodników, z kim walczyli oraz relacje zawodników i trenera w papierowym wydaniu Twojego Głosu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze