Adrian Kurek, reprezentant Klubu MMA Forca Dęblin właśnie wygrał swój pojedynek podczas gali Armia Fight Night 7, która trwa w Lublinie.
Po drugiej rundzie rywal Kurka - Alvin „Mieko” Williams przegrał walkę z dęblinianinem przez TKO (kontuzja i poddanie się rywala). Zawodnicy zawalczyli w kategorii 77 kg. Transmisję można obejrzeć na Polsat Sport. Gratulujemy!!!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Współczesne walki gladiatorów.
Ależ ten Adrian jest przystojny, ależ męski, jakie ma ciało. Ja oglądając walkę byłam tak samo mokra, spocona z emocji jak Adidas. Kocham Cię i jestem twoją najwierniejsza i cichą wielbicielką.
Brawo i szacun. Amerykanin młodszy i silniejszy ale walecznosc i doświadczenie (na poziomie mistrzowskim) po stronie Kurka... Oby więcej takich polskich wojowników
Współczesne walki gladiatorów.
Ależ ten Adrian jest przystojny, ależ męski, jakie ma ciało. Ja oglądając walkę byłam tak samo mokra, spocona z emocji jak Adidas. Kocham Cię i jestem twoją najwierniejsza i cichą wielbicielką.
Brawo i szacun. Amerykanin młodszy i silniejszy ale walecznosc i doświadczenie (na poziomie mistrzowskim) po stronie Kurka... Oby więcej takich polskich wojowników