Reklama

Dęblin. Worek marihuany u 31-latka

Policjanci z Dęblina zabezpieczyli ponad 700 gramów marihuany. 31-latek został aresztowany

Mieszkaniec Dęblina wpadł w środę. Z samego rana do jego mieszkania weszli dęblińscy policjanci, którzy ustalili, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania pomieszczeń oraz piwnicy znaleźli ponad 700 gramów marihuany. - Był zaskoczony wizytą policjantów - mówi podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. 31-latek trafił do policyjnego aresztu. - W prokuraturze usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków - dodaje policjant. Prokurator Rejonowy w Rykach zastosował wobec mieszkańca Dęblina środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości