Policjanci z Dęblina zabezpieczyli ponad 700 gramów marihuany. 31-latek został aresztowany
Mieszkaniec Dęblina wpadł w środę. Z samego rana do jego mieszkania weszli dęblińscy policjanci, którzy ustalili, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania pomieszczeń oraz piwnicy znaleźli ponad 700 gramów marihuany. - Był zaskoczony wizytą policjantów - mówi podinsp. Robert Wąsik z ryckiej policji. 31-latek trafił do policyjnego aresztu. - W prokuraturze usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków - dodaje policjant. Prokurator Rejonowy w Rykach zastosował wobec mieszkańca Dęblina środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze