Reklama

Dyrektor: - W tej chwili nie ma u nas stanu pandemii

Dyrektor SP ZOZ w Łukowie krytykuje zastraszanie ludzi przez niektóre programy telewizyjne. – Powodują lęk, niepotrzebne negatywne emocje i zaburzają logiczne myślenie – mówi dla Telewizji Magnes Mariusz Furlepa

Mariusz Furlepa proponuje zdać sobie sprawę z kilku rzeczy, m.in. kto w okolicy zmarł na koronawirusa, kto w okolicy zachorował, a jeśli już zachorował, to czy przechodził go ciężko. Przytacza dane z powiatu łukowskiego dotyczące sytuacji epidemiologicznej. Do tej pory zachorowało siedem osób, z których dwie są ozdrowieńcami, a pozostałe są w stanie dobrym. – Nie zmarła ani jedna osoba z powodu koronawirusa. Natomiast stwierdzono grypę sezonową u trzech osób i te osoby nie żyją – zauważa Furlepa. Przytacza też dane dotyczące umieralności w powiecie łukowskim porównując statystykę z I kwartału roku 2019 i I kwartału roku 2020. – Umieralność spadła u nas o 30 procent – komentuje dyrektor.

 

Reklama

źródło: www.magnes.tv

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-06-11 22:06:31

    Czy Pan zna pojęcie pandemia. Radzę zajrzeć do podstaw epidemiologii.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jakub D. - niezalogowany 2021-02-22 14:07:21

    Zawód "dyrektor"... Głupszego tytułu chyba tutaj nie było.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości