Nowa grupa dyskusyjna Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rykach rozkręca swoją działalność. Już w środę odbędzie się kolejne spotkanie
Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na ogólnodostępne spotkanie dyskusyjne z cyklu „Rozmowy o życiu”. Tym razem tematem prelekcji będzie kwestia: „Czy człowiek może sam siebie uszczęśliwić?”. Aby wziąć udział w dyskusji warto przyjść 1 grudnia do siedziby MGCK (pałac – Warszawska 11). Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00. Wstęp wolny. Prelekcję poprowadzi emerytowany wykładowca akademicki, Tomasz Niemirowski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze