Reklama

Porozmawiajmy o szczęściu

Nowa grupa dyskusyjna Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Rykach rozkręca swoją działalność. Już w środę odbędzie się kolejne spotkanie

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają na ogólnodostępne spotkanie dyskusyjne z cyklu „Rozmowy o życiu”. Tym razem tematem prelekcji będzie kwestia: „Czy człowiek może sam siebie uszczęśliwić?”. Aby wziąć udział w dyskusji warto przyjść 1 grudnia do siedziby MGCK (pałac – Warszawska 11). Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00. Wstęp wolny. Prelekcję poprowadzi emerytowany wykładowca akademicki, Tomasz Niemirowski.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości