Od kilku dni trwa szał zakupów. – Taki ruch w sklepie jest przed świętami Bożego Narodzenia – ocenia ekspedientka w jednym ze sklepów w Rykach. Z półek znika chleb, makarony, mąki a nawet papier toaletowy. W aptekach wykupywane są leki, a maseczek i płynów do dezynfekcji brakuje już nawet w szpitalach. – Ludzie wpadli w owczy pęd – dodaje kobieta
Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że koronawirus dotarł do Polski. We wtorek wieczorem media podały, że pierwszy przypadek zachorowania odnotowano w województwie lubelskim.
Zapytaliśmy mieszkańców czy boją się koronawirusa i w jaki sposób zabezpieczają się przed zarażeniem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
"srodki ostroznosci musza byc...." A tymczasem wszyscy na targ przychodza i pewnie sie z reki witaja, szepczac sobie lokalne ploteczki do ucha zeby inna przekupa obok nie uslyszala....Boze drogi ci ludzie nie maja pojecia co to za zaraza.... Ciemnogrod pelna geba...Po co szkoly zamykac jak starzy ludzie chadzac po targu czy do kosciola zaraze i tak rozniosa.... Jedynie na koniec trafila sie jakas jedna babulenka ktora twarz zaslania - reszta pelen relaksik
Szacunek dla pań. Nie ma to jak walka z wirusem na targu.
Ciekawe skąd takie wiadomości nie będąc na targu hahaha.
Staram się unikać ludzi bedac na targu
ludzie opanujcie trochę emocje!!!
za bardzo panikujecie :)
Najlepsza i tak jest prowadząca, która z mikrofonem biega od osoby do osoby... Jakie środki ostrożności zastosowała Pani redaktor?
"srodki ostroznosci musza byc...." A tymczasem wszyscy na targ przychodza i pewnie sie z reki witaja, szepczac sobie lokalne ploteczki do ucha zeby inna przekupa obok nie uslyszala....Boze drogi ci ludzie nie maja pojecia co to za zaraza.... Ciemnogrod pelna geba...Po co szkoly zamykac jak starzy ludzie chadzac po targu czy do kosciola zaraze i tak rozniosa.... Jedynie na koniec trafila sie jakas jedna babulenka ktora twarz zaslania - reszta pelen relaksik
Szacunek dla pań. Nie ma to jak walka z wirusem na targu.
Ciekawe skąd takie wiadomości nie będąc na targu hahaha.