W środę rano 30-latek wypadł z zakrętu i dachował. Był pijany
Do wypadku doszło w Hordzieży (powiat łukowski). 30-letni mieszkaniec z gminy Wojcieszków nie opanował auta na zakręcie. Wypadł z drogi i dachował. Obrażenia ciała, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Po zbadaniu okazało się, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Kierowca opla vectry trafił do szpitala.
Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzut. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

(Policja, MJ.)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Kogo to obchodzi????
Może z Wrocławia opiszcie jakies wydarzenie,albo z Chin jakis wypadek.normalnie beka
Kogo to obchodzi????
Może z Wrocławia opiszcie jakies wydarzenie,albo z Chin jakis wypadek.normalnie beka