Reklama

Jazdę z promilami zakończył na dachu

W środę rano 30-latek wypadł z zakrętu i dachował. Był pijany

Do wypadku doszło w Hordzieży (powiat łukowski). 30-letni mieszkaniec z gminy Wojcieszków nie opanował auta na zakręcie. Wypadł z drogi i dachował. Obrażenia ciała, jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Po zbadaniu okazało się, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Kierowca opla vectry trafił do szpitala.

Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzut. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Reklama

(Policja, MJ.)

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-01-30 10:40:20

    Kogo to obchodzi????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gojość - niezalogowany 2020-01-30 12:11:21

    Może z Wrocławia opiszcie jakies wydarzenie,albo z Chin jakis wypadek.normalnie beka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości