Reklama

Jutro idziemy do kina

Po ponad dwumiesięcznej przerwie w sobotę 6 czerwca kino "Renesans" w Rykach znów będzie wyświetlać filmy. Na początek widzowie będą mogli obejrzeć "Naprzód", "Najświętsze Serce" i "Swingersów"/

- Z wielką radością mogę poinformować, że nasze kino "Renesans" już jutro znowu zostanie otwarte - mówi Donata Jurzysta-Łukasiak, dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury, któremu podlega "Renesans". - W trosce o bezpieczeństwo naszych widzów dołożyliśmy wszelkich starań, żeby czuli się w "Renesansie" bezpiecznie. W tym celu odświeżyliśmy i zdezynfekowaliśmy fotele na sali kinowej. Wierzę, że przestrzegając wymaganych norm bezpieczeństwa chętnie wrócą Państwo do naszego kina. Jeszcze raz zapraszam na filmy do ryckiego kina "Renesans" i życzę niezapomnianych wrażeń podczas ryckich seansów.

Korzystanie z oferty kina "Renesans" będzie możliwe przy przestrzeganiu obowiązującego w Polsce reżimu sanitarnego związanego z SARS-COV-2 oraz zgodnie z procedurami i wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Każdy widz będzie musiał zapoznać się i przestrzegać Wytyczne dla kina Renesans w Rykach.

Reklama

Od 6 do 11 czerwca w ryckim "Renesansie" będą grane 3 filmy:

- "Naprzód" - amerykański film animowany z wytwórni Walta Disneya, bez ograniczeń wiekowych

- "Najświętsze Serce" - hiszpański film od 11 lat

- "Swingersi" - polsko-łotewski film od 15 lat

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości