Kacper Lemieszek został wicemistrzem Polski w skoku w dal, a Monika Romaszko była siódma w biegu na 100 metrów podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski do lat 23, które odbyły się Poznaniu w dniach 30-31 lipca 2022
W/w dwójka zawodników jest mieszkańcami gminy Ułęż. Dwudziestodwuletni Lemieszek jest mieszkańcem Sobieszyna i zawodnikiem AZS AWF Biała Podlaska. Jego trenerem jest Tadeusz Makaruk. Dwudziestoletnia Romaszko trenuje pod okiem Andrzeja Gdańskiego w Agrosie Zamość, a jej rodzinny dom jest w Ułężu.
Więcej informacji o zawodnikach i ich wynikach w najbliższym numerze Twojego Głosu.
Zapraszam do lektury.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze