Reklama

Kacper Lemieszek wicemistrzem Polski, Monika Romaszko siódma

Kacper Lemieszek został wicemistrzem Polski w skoku w dal, a Monika Romaszko była siódma w biegu na 100 metrów podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski do lat 23, które odbyły się Poznaniu w dniach 30-31 lipca 2022

W/w dwójka zawodników jest mieszkańcami gminy Ułęż. Dwudziestodwuletni Lemieszek jest mieszkańcem Sobieszyna i zawodnikiem AZS AWF Biała Podlaska. Jego trenerem jest Tadeusz Makaruk. Dwudziestoletnia Romaszko trenuje pod okiem Andrzeja Gdańskiego w Agrosie Zamość, a jej rodzinny dom jest w Ułężu.

Więcej informacji o zawodnikach i ich wynikach w najbliższym numerze Twojego Głosu. 

Zapraszam do lektury. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości